BIŻUTERIA / HANDMADE JEWELLERYPragnę zaprezentować zdjęcia moich małych wyrobów biżuteryjnych, zazwyczaj związanych z artykułami spożywczymi. Na początku traktowałam tworzenie biżuterii jako eksperyment, próbę oderwania się od szarej rzeczywistości.

Wiem, że nie każdy lubi taki rodzaj wyrobów (w końcu to nie jest złoto, prawda?;)) Jednakże, gdy zaczęłam nosić niektóre moje małe prace na sobie, zauważyłam pozytywne reakcje otoczenia - zazwyczaj uśmiechy i komentarze pełne ciekawości. Pomyślałam, że to jest TO - jeden uśmiech towarzyszący oglądaniu mojej pracy- dlatego, warto je tworzyć i pokazywać. Zatem, zapraszam serdecznie do śmiania się przy oglądaniu moich prac, ile tylko możliwe.... i może nawet wypowiedzenia się na ich temat? :)

-------------------------------------------------

I wish to present to you the photos of my small food-theme based jewellery. At first I was making this as an experiment to distract myself from the dull reality.

I know that not everyone likes that sort of hand-craft (it's not gold, right?;)) but when I started to wear some of my small works I've noticed positive reactions from other people – usually smiles and curious comments.

I thought: that's IT – one smile because of my work – that's why it's worth to create and show them so I warmly invite you to laugh while you watch my craft as much as possible… And maybe you would like to leave a comment about them? 
  

         

        i\

  

 


Dziękuję za obejrzeni ojej galerii 

No comments:

Post a Comment

I thank for commenting, and visiting my blog.
If You have some ideas, suggestions, write to me boldly I will try to answer even curliest challenges.